O nas

Kamila Miciuła

Kamila Miciuła

Pomysłodawca i założyciel Merytorycznie o Marketingu, od 2015 organizator branżowych spotkań dla marketerów. Absolwentka Zarządzania na Politechnice Lubelskiej oraz PR na WSPA w Lublinie. Ukończyła Akademię Młodych Liderek. Ponad siedem lat związana z organizacjami młodzieżowymi, gdzie zdobywała doświadczenie w zarządzaniu projektami, PR i marketingu. Zawodowo od 2017 odpowiada za działania marketingowe i PR w największym polskim portalu noclegowym Nocowanie.pl. Wcześniej przez 4 lata związana z działem marketingu największego w Polsce producenta drzwi i okien drewnianych. Szkoli organizacje studenckie i występuje na spotkaniach branżowych tj. TechKlub czy HR na Deser, prowadzi panele dyskusyjne i wspiera organizacje eventów np. Forum Kobiet Aktywnych.  Prywatnie pasjonatka marketingu, psychologii i rozwoju osobistego, nałogowo czyta blogi i książki związane z tą tematyką. Uwielbia wszelkie eventy i hipnotyczne wystąpienia ludzi z pasją. Uważa, że  każdy człowiek, wnosi wartość do życia, dlatego lubi poznawać ludzi, a budowanie relacji rozpoczyna od uśmiechu :)

Magdalena Markiewicz

Magdalena Markiewicz

Energiczna i pozytywnie zakręcona kobieta pragnącą poznawać ludzi i zdobywać doświadczenie zawodowe z zakresy zarządzania i marketingu. Ukończyła studia menadżerskie Master of Bussines Administration na Politechnice Lubelskiej . Posiada bagaż doświadczenie w organizacji eventów .Kontakt z drugą osobą jest dla niej najważniejszy. Ludzie stanowią dla niej inspiracje do dalszych działań i realizacje wyznaczonych celów. W życiu prywatnym kocha konie i sport na świeżym powietrzu.

Kasia Krasowska

Kasia Krasowska

Ciekawa otaczającego ją świata. Uwielbia poznawać ludzi, kultury krajów obcych, nie straszna jej nauka nowych języków. Ukończyła półroczne stypendium na Wydziale Ekonomii i Biznesu w Hiszpanii, a także półroczny kurs IMBA w Chinach. Posiada doświadczenie pracy w zespołach międzynarodowych, z czym miała do czynienia także podczas praktyk za granicą. Pełna energii i motywacji do działania. Zawodowo zajmuje się Marketingiem Internetowym w Social Media. Zainspirowana zdobytą wiedzą, chce rozwijać nie tylko siebie, ale i swoje miasto – Lublin 😉

Beata Twardowska

Beata Twardowska

Wiecznie uśmiechnięta, niepoprawna optymistka. Pasjonatka marketingu, PR oraz sprzedaży. Absolwentka Stosunków międzynarodowych oraz Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Swoją przygodę z PR rozpoczęła dzięki organizacji studenckiej. Od paru lat zawodowo zajmuje się sprzedażą i marketingiem. Obecnie pracuje nad wizerunkiem hotelu oraz restauracji. W wolnym czasie lubi chodzić po górach, jeździć na rowerze, poznawać nowych ludzi i rozwijać swoje umiejętności marketingowe.

Tomasz Bienias

Tomasz Bienias

Człowiek do zadań specjalnych;) Organizator wielu konferencji, spotkań branżowych a także akcji charytatywnych. Wciąż szuka nowych wyzwań, Zawodowo specjalista ds. marketingu w branży b2b, gdzie główny nacisk kładzie na bezpośredni kontakt z klientem w myśl „interesy robimy z ludźmi, firmy są tylko na fakturach”. Dla relaksu przebiega maraton, a po godzinach robi hałas w lubelskim undergroundzie.

Ola Proksa-Bielawa

Ola Proksa-Bielawa

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej.  Zawodowo związana z marketingiem, sprzedażą oraz współpracą z startupami.  Od 5 lat jest aktywną organizatorką i uczestniczką licznych wydarzeń związanych z przedsiębiorczością i marketingiem. Koordynatorka wydarzeń m.in. Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie lubelskim oraz czterodniowej konferencji Generation of Active Leanders, a także kilku innych mniejszych i większych na Lubelszczyźnie. Z wykształcenia i pasji jest HR-owcem, szczególnie zainteresowana tematyką rekrutacji i selekcji pracowników. Lubi poznawać nowe osoby i ciągle się rozwijać.