O nas

Kamila Miciuła

Kamila Miciuła

Pomysłodawca i założyciel Merytorycznie o Marketingu, od 2015 organizator branżowych spotkań dla marketerów. Absolwentka Zarządzania na Politechnice Lubelskiej oraz PR na WSPA w Lublinie. Ukończyła Akademię Młodych Liderek. Ponad siedem lat związana z organizacjami młodzieżowymi, gdzie zdobywała doświadczenie w zarządzaniu projektami, PR i marketingu. Zawodowo od 2017 odpowiada za działania marketingowe i PR w największym polskim portalu noclegowym Nocowanie.pl. Wcześniej przez 4 lata związana z działem marketingu największego w Polsce producenta drzwi i okien drewnianych. Szkoli organizacje studenckie i występuje na spotkaniach branżowych tj. TechKlub czy HR na Deser, prowadzi panele dyskusyjne i wspiera organizacje eventów np. Forum Kobiet Aktywnych.  Prywatnie pasjonatka marketingu, psychologii i rozwoju osobistego, nałogowo czyta blogi i książki związane z tą tematyką. Uwielbia wszelkie eventy i hipnotyczne wystąpienia ludzi z pasją. Uważa, że  każdy człowiek, wnosi wartość do życia, dlatego lubi poznawać ludzi, a budowanie relacji rozpoczyna od uśmiechu :)

Kasia Krasowska

Kasia Krasowska

Ciekawa otaczającego ją świata. Uwielbia poznawać ludzi, kultury krajów obcych, nie straszna jej nauka nowych języków. Ukończyła półroczne stypendium na Wydziale Ekonomii i Biznesu w Hiszpanii, a także półroczny kurs IMBA w Chinach. Posiada doświadczenie pracy w zespołach międzynarodowych, z czym miała do czynienia także podczas praktyk za granicą. Pełna energii i motywacji do działania. Zawodowo zajmuje się Marketingiem Internetowym w Social Media. Zainspirowana zdobytą wiedzą, chce rozwijać nie tylko siebie, ale i swoje miasto – Lublin 😉

Beata Twardowska

Beata Twardowska

Wiecznie uśmiechnięta, niepoprawna optymistka. Pasjonatka marketingu, PR oraz sprzedaży. Absolwentka Stosunków międzynarodowych oraz Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Swoją przygodę z PR rozpoczęła dzięki organizacji studenckiej. Od paru lat zawodowo zajmuje się sprzedażą i marketingiem. Obecnie pracuje nad wizerunkiem hotelu oraz restauracji. W wolnym czasie lubi chodzić po górach, jeździć na rowerze, poznawać nowych ludzi i rozwijać swoje umiejętności marketingowe.

Tomasz Bienias

Tomasz Bienias

Człowiek do zadań specjalnych;) Organizator wielu konferencji, spotkań branżowych a także akcji charytatywnych. Wciąż szuka nowych wyzwań, Zawodowo specjalista ds. marketingu w branży b2b, gdzie główny nacisk kładzie na bezpośredni kontakt z klientem w myśl „interesy robimy z ludźmi, firmy są tylko na fakturach”. Dla relaksu przebiega maraton, a po godzinach robi hałas w lubelskim undergroundzie.

Ola Proksa-Bielawa

Ola Proksa-Bielawa

Jak sama o sobie mówi, jest wszechogarniaczem :) Pasjonatka marketingu z kilkuletnim doświadczeniem w tym obszarze.Obecnie pracuje jako Marketing Manager oraz asystentka w Startup Academy –  najbardziej intensywnym programie dla osób rozpoczynających przygodę z własnym biznesem. Po godzinach działa jako współorganizatorka spotkań Merytorycznie o Marketingu w Lublinie. Wcześniej pracowała dla takich marek jak Marketer+, Nowa Sprzedaż czy iWisher. Od 7 lat jest także aktywną organizatorką licznych wydarzeń związanych z promowaniem  przedsiębiorczości i szerzeniem sprawdzonej wiedzy z zakresu marketingu. Z wykształcenia i pasji jest HR-owcem i w tym kierunku także się porusza. Prywatnie mama i żona mieszkająca na malowniczym roztoczu :)