Wyzwanie 90 dni

Informujemy o drugiej edycji programu dla rozwoju biznesu –  Wyzwanie  90 dni, organizowanego przez naszego Partnera Business Link Lublin.

a szczegóły otrzymasz w wiadomości, którą prześlemy do Ciebie automatycznie. Jeżeli masz pytania możesz skontaktować się z z nami mailowo lublin@blpoland.com lub telefonicznie 81 475 40 00

 

Nagrodą główną jest udział w 90-cio dniowym programie akceleracji realizowanym przez Business Link. Na początku przedsiębiorcy postawią sobie cel, który chcą osiągnąć w ciągu najbliższych 3 miesięcy, a następnie razem z Business Linkiem przejdą program rozwoju obejmujący pracę nad modelem biznesowym, warsztaty z wystąpień publicznych, sprzedaży, brandingu oraz indywidualnie dobierane tematy. Poza tym, będą mogli korzystać z coworkingu 24/7 w Business Link Lublin przy ul. Lipowej 4a oraz w 10ciu innych miastach w Polsce, obsługi recepcyjnej, dostaną własną skrytkę pocztową oraz dostęp do bazy wszystkich 600 przedsiębiorców z Business Link.

 

ETAP 1

Do 23.09.2015 wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, a otrzymasz od nas 10 pytań dotyczących Twojej firmy, startupu lub projektu, który realizujesz. Opisz w nich dokładnie wszystkie atuty i swój pomysł na rozwój. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 60 najbardziej innowacyjnych i ciekawych projektów, które podejmą dalszą walkę o rozwój!

 

ETAP 2

28.09.2015 odbędzie się konkurs krótkich (3 minutowych) wystąpień prezentujących Twój projekt, zespół i wizję rozwoju. Oceniać je będą przedstawiciele Urzędu Miasta, Business Link Lublin oraz lubelscy przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem. Ten etap kończy się zwycięstwem dla 30 firm! NAGRODĄ jest 90 dni w Business Link – miejscu, które rozwija biznes!