Warsztaty komunikacji

Jako partner wydarzenia zapraszamy na warsztat:
KOMUNIKACJA W PRZYWÓDZTWIE.
PRZYWÓDZTWO W KOMUNIKACJI.

8-9 października br.
AIP Business Link, ul. Lipowa 4a
Lublin

Szczegóły: tutaj

Celem warsztatu jest dostarczenie uczestnikom narzędzi i unikatowej wiedzy do:

  • Zbudowania i utrzymania zaangażowanego zespołu
  • Skutecznego rozwoju organizacji
  • Realizowania postawionych celów
  • Efektywnego kształtowania stylu własnego przywództwa
  • Kreowania postaw liderskich w grupie

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli możliwość poznać skuteczne metody procesu zarządzania różnorodnością i komunikacji, co stanowi o sukcesie w codziennej pracy.

Program jest autorskim podejściem ekspertów IACL wyniesionym z wieloletniej pracy z ludźmi w organizacjach biznesowych. Jest to synteza najlepszych praktyk i narzędzi funkcjonujących na rynku. Jego podstawą jest solidny fundament wiedzy psychologicznej podanej w prosty i przystępny sposób. Wyróżnia go umiejętność przełożenia teorii na praktyczne wykorzystanie nowej wiedzy w codziennej pracy.

Zarządzanie różnorodnością, wykorzystywanie i aktywizowanie potencjału pracowników to niewątpliwie ważne korzyści płynące z uczestnictwa w tym warsztacie.

Uczestnicy dowiedzą się też jakie narzędzia w mogą wykorzystywać, aby osiągać jak najlepsze wyniki, jak angażować oraz zdobywać uważność. Podczas zajęć będą mogli doświadczyć jak działa efektywna komunikacja i na czym najlepiej skoncentrować swój czas i energię, aby otrzymywać spektakularne rezultaty.

Przez całe dwa dni będziemy pracować nad budowaniem w zespole relacji opartych na zaufaniu. Spotkanie jest prowadzone w formie aktywnych warsztatów z dużym zaangażowaniem po stronie uczestników, którzy będą mieli okazję pracować podczas tych dwóch dni m.in. z innowacyjnym narzędziem do pracy zespołowej – metaforą dynamiczną i jej językiem „clean”.

Przez dwa dni szkolenia będziemy kierować się maksymą P. Druckera: „ Najpierw zarządzaj sobą, potem innymi, a na końcu organizacją”.

Każdy z uczestników będzie miał okazję zacząć od siebie i poznać swój indywidualny sposób komunikowania się i odczuwania oraz wykorzystać i przełożyć tę wiedzę na swój sposób nauczania. Poza tym pozna czym są zasoby osobiste lidera i jak może nimi zarządzać? Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję rozszerzyć swoją wiedzę o informacje jak stać się liderem w swojej dziedzinie i dowiedzieć się w czym warto dać się zainspirować.

Zapisz się!

Na hasło: MoM specjalna cena dla uczestników 1,200 PLN + VAT

Cena zawiera:
– 2 dni warsztatów dla grupy 14 osób (max. 16 osób)
– Prowadzenie i opieka 2 trenerów
– Materiały dydaktyczne
Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział i zdobytą wiedzę „Certified by IACL”http://iaclpoland.pl/komunikacja-w-przywodztwie/