#MoMPlus 16 marca

Jak być twórczym marketerem?
Szkolenie + książka gratis!

 

DATA: 16 marca 2016, godzina 18:00

Miejsce: LUBLIN

 

Zapisy: tutaj

 

Jeśli:

  1. zajmujesz się już marketingiem
  2. prowadzisz firmę i musisz generować nowe i SKUTECZNE sposoby promocji
  3. chcesz stworzyć swój personal brand
  4. szukasz kreatywnych sposobów dotarcia do klientów
  5. starasz się o pracę w dziale marketingu

to znaczy, że … jesteś MARKETEREM tj. osobą odpowiedzialną za to jakie aktywności marketingowe będą wiodące w Twojej firmie/projekcie/karierze zawodowej.

Podczas tego szkolenia Marcin Osman podzieli się swoimi najbardziej wartościowymi case study oraz prawdziwymi przykładami pokazującymi jak stać się skutecznym i TWÓRCZYM marketerem.

 

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się:

  1. jak wygląda praca marketera w praktyce
  2. w jaki sposób tworzyć skuteczne kampanie marketingowe
  3. w jaki sposób planować strategicznie aktywności marketingowe
  4. poznasz techniki pozwalające Ci na zidentyfikowanie Twoich kompetencji, które pozwolą Cię jeszcze sprawniej używać nowoczesnych technik marketingowych
  5. dowiesz się kim jesteś (Deweloperem? Maszynistą? Marzycielem? A może Włóczęgą?). Jeśli te terminy nic Ci nie mówią- nie przejmuj się, Marcin Osman dokładnie przedstawi Ci dlaczego tak ważne jest określenie swojej roli w zespole marketingowym

Jako gratis do szkolenia otrzymasz niezwykłą książkę bestsellerowego autora Todda Henryego pt. „Die empty- życie na 100%”, książkę która pokaże Ci w jaki sposób będziesz mógł w pełni czerpać z Twojej mocy twórczej (nawet jeżeli jest ona jeszcze w Tobie głęboko ukryta 😉 )

Kim jest prowadzący szkolenie?

Marcin Osman

Doświadczony szkoleniowiec i przedsiębiorca, inicjator licznych projektów – Czytaj i działajFailWay a także wydawca i autor bestsellerowej książki Biznes Ci ucieka. Filozofia „Zero teorii, sto procent praktyki” ukierunkowuje jego szkolenia na rozwiązywanie konkretnych problemów uczestników i pomoc w osiągnięciu zamierzonych przez nich celów. Specjalnością Marcina jest tzw. biz-hacking, czyli niestandardowe myślenie w biznesie. Marcin Osman pomógł wielu dużym, uznanym firmom, m.in. ING Bank Śląski, Asseco Poland, Allegro, Grupa Luxmed czy Deutsche Bank.

Powyższy pakiet zawiera:

– papierowe wydanie książki Todda Henry’ego „Życie na 100%” (o wartości 45zł)

– szkolenie prowadzone przez Marcina Osman (o wartości 350zł)