#MoM1 Rzeszów – Merytorycznie o Marketingu

21 Listopada 2016, godz. 17.00,
Wydział Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego, Rzeszów ul. M. Ćwiklińskiej 2, Aula C5
ZAPISZ SIĘ!

logo-lb-300px   Współorganizator: Koło Naukowe Liderzy Biznesu na Wydziale Ekonomii UR

 

MoM to spotkania przeznaczone dla pasjonatów marketingu. Integrujemy ludzi zawodowo związanych z branżą marketingową oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani tą tematyką. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i kontaktów, a także przekazanie merytorycznej wiedzy i zainspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez wdrażanie nowych trendów i usprawnianie aktualnych działań marketingowych.

 

#PR

PR i promocja bez kosztowa

 Adam KOŚCIAŃCZUK – W środowisku znany bardziej, jako Cesarz PR-u. Od 3 lat robi robotę w administracji samorządowej i dobrze wie, jak promować miejsce, osobę i event bez żadnych nakładów finansowych. Teraz w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, wcześniej na Arenie Lublin, a jeszcze wcześniej, jako dyrektor Okoneckiego Centrum Kultury. Biernie uprawia piłkę nożną i piłkę ręczną. Pełen pasji, zaangażowania i… apetytu, ale kto do pracy, ten i do michy.

Jego motto życiowe: „Patrz na słońce, jak chcesz kichnąć”

 

#SocialMedia

Marketingowa góra lodowa. Reklama to tylko jej wierzchołek.

 Kamil SOJA – absolwent kierunku Social Media & Content Marketing (AGH), Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży PL & CEE w Meble-Bogart.pl. Współtworzy Instytut Medialny, pisząc m.in. o marketingu, reklamie, PR i nowych technologiach. Wcześniej związany z Onet.pl.
Spotkanie bezpłatne