MoM Plus – Social Media

MoM –Merytorycznie o Marketingu

 

5 Lipca 2016, godz. 18.00,

Business Link Lublin, ul. Lipowa 4a, III piętro

 

Zapisz się tutaj :)

MoM to spotkania przeznaczone dla pasjonatów marketingu. Integrujemy ludzi zawodowo związanych z branżą marketingową oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani tą tematyką. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i kontaktów, a także przekazanie merytorycznej wiedzy i zainspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez wdrażanie nowych trendów i usprawnianie aktualnych działań marketingowych.
#SocialMedia

Jak budować wizerunek marki i zwiększać sprzedaż dzięki mediom społecznościowym?

 

Prowadzisz własny biznes? Rozkręcasz start-up? A może budujesz dział social media w korporacji? Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać media społecznościowe do budowania wizerunku i zwiększania sprzedaży, a także które social media warto zawrzeć w strategii omnichannel dla Twojego biznesu, to szkolenie jest dla Ciebie! Nieważne, czy prowadzisz restaurację, hotel, mały sklep, sklep online czy sieć supermarketów – media społecznościowe zawsze mogą przynieść Twojej firmie wymierne korzyści przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych.

 

Magdalena SUBDYS – Group Account Manager w agencji social experience Pozytywnie.pl. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zajmuje się kompleksową obsługą dużych klientów w mediach społecznościowych. Wierzy w content marketing, w którym wyspecjalizowała się tworząc strategie komunikacji dla firmy konsultingowej. Autorka publikacji w magazynach branżowych, m.in. Marketer+, Marketing w Praktyce, ProseedMag. Realizowała projekty marketingowe m.in. dla takich firm jak Bakoma, Philips, Polskie Młyny, Restauracje Sphinx, Gusto Dominium, 77 sushi.

 

Pozytywnie.pl – Agencja social experience, której głównym celem w social media jest zwiększanie interakcji na fanpage’ach Klientów.

Obsługiwane przez Pozytywnie.pl marki znajdują się w pierwszych dziesiątkach swoich kategorii w raportach Sotrender pod względem zaangażowania.

Firma specjalizuje się również w social ads, aplikacjach społecznościowych oraz web designie.

 

 

Partnerem wydarzenia jest:

BUSINESS LINK LUBLIN- wspierający biznes w trzech aspektach:

➹FIRMA, czyli miejsce do pracy, coworking i biura na wynajem w siedzibie na Lipowej 4a.

➹WIEDZA, czyli szkolenia z praktykami biznesu,

➹SPOŁECZNOŚĆ, czyli spotkania networkingowe i możliwość zdobycia nowych klientów.
Zapisy: http://merytorycznieomarketingu.pl/rejestracja/