MoM Plus – gamifikacja

11 Sierpnia 2016, godz. 18.00,

Business Link Lublin, ul. Lipowa 4a, III piętro

 #Grywalizacja

Szczury zamknięte w pudełkach uczą się bardzo szybko. Podczas jednego z eksperymentów nauczyły się nawet, że gdy wcisną przycisk maszyny, dostaną ciastko. Od pewnego czasu jednak, przyciskanie guzika powodowało czasem podanie ciastka, czasem połowy, a czasem wcale. Mimo to, szczury wciskały uporczywie przycisk… aż do śmierci!

 

Nie wszyscy siedzą, ale ten eksperyment przeprowadzony przez BF Skinnera leży u podstaw dzisiejszych gier. A gry leżą u podstaw gamifikacji.

 

Gamifikacja, często jest tłumaczona jako wdrażanie technik stosowanych w grach w sytuacjach pozagrowych. Często jednak definicja rozmywa się z prawdziwym życiem i gamifikacją nazywamy dosłownie wszystko, od poważnych gier edukacyjnych stosowanych w HRze, po tzw. playful design wykorzystywany przy produkcji gadżetów.

 

Czym jest gamifikacja i jak ją dobrze wdrożyć? I czy zawsze musi sie wiązać z punktami i odznakami? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź podczas spotkania, które poprowadzi Grzegorz Olifirowicz – twórca gier, animator, trener.

 

Spotkanie będzie połączone z premierą książki Grześka: „Gamifikacja. 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu.”

 

Osoby, które zakupią bilet otrzymają w jego cenie swój własny egzemplarz książki, jak i wartościową wiedzę wyciągniętą ze spotkania.

 

Grzegorz OLIFIROWICZ – twórca gier i grywalizacji, trener, animator. Współtwórca studia Mutated Byte. Zrealizował kilkadziesiąt projektów edukacyjno-kulturalnych i zdobył doświadczenie jako trener prowadząc kilkaset godzin warsztatów. Współpracował zarówno z młodzieżą, jak i dorosłymi. Współpracował m.in. z  Fundacją TEAM Teatrikon, ITC Lab Centrum Szkoleń Informatycznych, Fundacją Nowy Staw, Europejskim Forum Studentów AEGEE, ESN, czy Westhill Consulting. Współorganizator ostatniego projektu Lublin Jam. Właściciel bloga grzegorzolifirowicz.pl poświęconego grom, grywalizacji i biznesowi.

 

Zapisz się na szkolenie.