MOM PLUS

#Skuteczna Sprzedaż

SPRZEDAWAJ COKOLWIEK CHCESZ, KOMU CHCESZ.
LUBLIN, BUSINESS LINK. Już w środę, 22 lipca 2015 – od 18.00 do 21.00

Na szkoleniu prowadzonym przez rewelacyjnego Marcina Osmana dowiesz się, jak krok po kroku wpłynąć na innych, aby przekonać ich do zakupu tego, co oferujesz. Nieważne, czy jest to wart miliony złotych apartament, czy Twój nowy pomysł biznesowy.

To szkolenie nauczy cię:

  • skutecznie SPRZEDAWAĆ!
  • mądrze negocjować (i robić to bez zwyczajowego stresu),
  • w lepszy i skuteczniejszy sposób przedstawiać swoje pomysły,
  • prezentować siebie dokładnie tak, jak chciałbyś być widziany.

Szkolenie SKUTECZNA SPRZEDAŻ to doskonała okazja, by poszukać inspiracji i konkretnych rad, dzięki którym wejdziesz na wyższy poziom. W jeden wieczór zdobędziesz wiedzę, z której będziesz czerpać do końca życia.

d43cca5ca0079aadfc6aedd2606c8646

Specjalny prezent dla uczestników

Każda osoba, która zarejestruje się na szkolenie, otrzyma polskie wydanie książki Fredrika Eklunda SprzedażNie oderwiesz się od tego pisanego z pasją i humorem poradnika. Fredrik Eklund to najlepszy sprzedawca nieruchomości na świecie. Urodzony w Sztokholmie, ale na co dzień działa w Nowym Jorku. Pisarz i gwiazda telewizyjnego programu Million Dollar Listing New York. Amerykańską karierę zaczynał od sprzedaży kanapek na ulicy, dziś uważany jest za genialnego brokera, który współpracował z takimi gwiazdami jak Jennifer Lopez, Cameron Diaz, Daniel Craig i John Legend. Jego książka Sprzedaż to bestseller „New York Timesa”. Twardy i skuteczny biznesmen prywatnie jest spokojnym miłośnikiem szczeniaków.

61cd30f7ec600267bb916b34a8eabb87

Prowadzący
Marcin Osman

Doświadczony szkoleniowiec i przedsiębiorca, inicjator licznych projektów –Czytaj i działaj, FailWay a także wydawca i autor bestsellerowej książki Biznes Ci ucieka. Filozofia „Zero teorii, sto procent praktyki” ukierunkowuje jego szkolenia na rozwiązywanie konkretnych problemów uczestników i pomoc w osiągnięciu zamierzonych przez nich celów. Specjalnością Marcina jest tzw. biz-hacking, czyli niestandardowe myślenie w biznesie. Marcin Osman pomógł wielu dużym, uznanym firmom, m.in. ING Bank Śląski, Asseco Poland, Allegro, Grupa Luxmed czy Deutsche Bank.