Brian Tracy w Lublinie

ZAPRASZAMY NA MERYTORYCZNĄ KONFERENCJĘ Z BRIANEM TRACY W LUBLINIE
Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych mówców oraz liderów biznesu, po raz pierwszy wystąpi w Lublinie na specjalnej konferencji „Zostań Mistrzem Negocjacji”.
Już 18 października br. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Etiuda zaprezentuje swój autorski program o prowadzeniu negocjacji biznesowych. Mamy specjalną zniżkę na bilety dla wszystkich „Merytorycznych Marketingowców”.

Lublin to pierwsze miasto w Polsce, w którym Brian Tracy zdecydował się poprowadzić konferencję z zakresu negocjacji. Do tej pory swój program o negocjacjach prezentował tylko w innych krajach, na spotkaniach przeznaczonych dla dyrektorów i managerów największych firm świata m.in. IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte, Advisory, Commercial Union, ING Group oraz Coca Cola. Więcej na ten temat konferencji powie sam Brian, który nagrał specjalne zaproszenie video.

 

W trakcie lubelskiej konferencji Brian Tracy wystąpi przez ponad 5 godzin. Bilety są dostępne na stronie http://bit.ly/BrianTracyLublinMoM, a o ich zakupie warto pomyśleć już dziś, ponieważ od 1 lipca br. ceny idą mocno w górę.

Uwaga: mamy specjalny kod rabatowy MOMBT15 dla „Merytorycznych Marketingowców”, czyli 15 proc. zniżki na bilety „Silver” oraz „Gold”. Zajrzyjcie na stronę wydarzenia http://bit.ly/BrianTracyLublinMoM i skorzystajcie z rabatu jeszcze dziś (jest ważny do 30 czerwca).

Brian Tracy to światowej klasy ekspert w zakresie negocjacji, strategii zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Doświadczony mówca, autor oraz konsultant. Twórca Brian Tracy International oraz Brian Tracy University (jeden z największych portali edukacyjnych). Autor ponad 70 bestsellerów wydawanych na całym świecie i przetłumaczonych na 35 języków oraz 300 programów edukacyjnych audio&video. Wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya oraz Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie.

Konferencję  z Brianem Tracy organizują Fundacja na rzecz rozwoju i promocji nauki „Tygiel” oraz BestKariera.pl.