Biznes Lubelskie 30 sierpnia 2018

Biznes Lubelskie – cykl bezpłatnych spotkań dla mikroprzedsiębiorców

Celem bezpłatnych spotkań jest stworzenie przestrzeni do wzajemnego poznania się i dyskusji, a także przedstawienie dobrych praktyk sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości.

Już 30 sierpnia 2018 r. (czwartek) w Hotelu Hampton by Hilton, Al. Kompozytorów Polskich 1 w Lublinie odbędzie się kolejne spotkanie z drugiego cyklu „Biznes Lubelskie 2018”. To bezpłatna konferencja skierowana do działających w Lublinie przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.

Program spotkania w Lublinie:
16.00 – 16.30 Rejestracja uczestników
16.30 – 17.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości – prowadzący z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego
17.00 – 18.00 Jak produkty lokalne wprowadzić na rynek regionalny, krajowy i międzynarodowy? Dobre praktyki – prelegent Grzegorz Gruza (Wiceprezes Zarządu Bon Appetit Sp. z o.o.)
18.00 – 18.15 Przerwa kawowa
18.15 – 19.15 Sztuka prezentacji. Jak dobrze zaprezentować się w rozmowie, podczas wystąpienia publicznego i przed kamerą – prelegent Anna Dąbrowska (dziennikarz TVP 3 Lublin)
19.15 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości, poczęstunek i networkingUdział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona!

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei lokalny przedsiębiorca, wiceprezes Bon Appetit Sp. z o. o. opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Anna Dąbrowska, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana dziennikarka TVP3 Lublin. Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

Spotkania ,,Biznes Lubelskie 2018’’ to konferencje o charakterze szkoleniowo-informacyjnym organizowane we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich. W inauguracyjnym cyklu programu, który zakończył się pełnym sukcesem w pierwszym półroczu 2018 r., wzięło udział 1552 przedstawicieli z 1012 firm i instytucji. Wśród prelegentów pierwszego cyklu znaleźli się, m.in. wybitni polscy sportowcy, którzy opowiadali o motywacji w biznesie.

Obowiązkowa rejestracja Zapisz się!