#28 spotkanie MoM – Merytorycznie o Marketingu

Czwartek 6 czerwca 2019, godzina 18:00

RADOŚĆ, ul. Bernardyńska 5, Lublin

Zapisz się poniżej lub na: 28mom.evenea.pl


 

Temat spotkania:#EventMarketing

Merytorycznie o Marketingu (MoM) to spotkania przeznaczone dla praktyków i entuzjastów marketingu, którzy na co dzień zajmują się marketingiem oraz biznesem i chcieliby rozwinąć swoją wiedzę w tym zakresie. Integrujemy ludzi zawodowo związanych z branżą marketingową. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i kontaktów, a także przekazanie merytorycznej wiedzy i zainspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez wdrażanie nowych trendów i usprawnianie aktualnych działań marketingowych.

 

Prelegenci:

Nina Żukowska

Założycielka firmy Świat Eventów, właścicielka agencji eventowej New Event Story. Jest laureatką dwóch statuetek konkursu Złote Spinacze i nagrody TOP Event 2016. Realizuje się również jako trener eventowy. Jako wykładowca współpracuje ze Szkołą Mistrzów Reklamy. Pasjonatka komunikacji event marketingowej oraz praktyk w zakresie organizacji wydarzeń, organizatorka największego pokazu VR w Polsce.

 

Jan Matysik

Jest prezesem zarządu Cumulus Agencja Reklamowa + Cumulus PR Sp. z o.o. oraz członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations (2009-2011), a obecnie członkiem Rady Nadzorczej PSPR.   W 2008 roku był nominowany do nagrody „Osobowość Roku 2008” przez miesięcznik MICE Poland. Ekspert ds. public relations i komunikacji marketingowej, a ponadto trener i konsultant w tym zakresie.
Prowadził blisko 100 specjalistycznych szkoleń z obszaru PR i komunikacji marketingowej. Autor licznych publikacji prasowych nt. PR i komunikacji w biznesie. Dotychczas realizował działania z zakresu PR i komunikacji biznesowej dla kilkudziesięciu wiodących firm w Polsce.

 

Anna Prończuk – Omiotek

Od 5 lat prowadzi własną firmę doradczo-szkoleniową, jest mentorem, managerem, doradcą i szkoleniowcem. Przeprowadziła ponad 5000 godzin warsztatów, a jej prezentacje obejrzało łącznie 5600 osób.
Prowadzi warsztaty z wystąpień,  zarządzania zespołem i projektami, indywidualne konsultacje i przygotowania do wystąpień oraz mentoringi, szkolenia z PROduktywności i marketingu. Od 8. lat działa w Lublinie jako organizatorka kilkudziesięciu eventów, kreatorka przedsiębiorczości i pozytywnych zmian. Koordynuje lubelski oddział „infoShare Academy”. Wieczna optymistka, kocha aktywny tryb życia, ruch, siłownię i taniec modern jazz. Uwielbia podróżować.

 

Partnerzy wydarzenia:

UMCS – organizator studiów podyplomowych Profesjonalny Event Manager

więcej na: eventy.umcs.pl