#25 spotkanie MoM – Merytorycznie o Marketingu

Wtorek 24 kwietnia 2018, godzina 18:00

IBB Grand Hotel Lublinianka, Krakowskie Przedmieście 56, Lublin

Zapisz się: https://25mom.evenea.pl/

 


 

Merytorycznie o Marketingu (MoM) to spotkania przeznaczone dla praktyków, którzy na co dzień zajmują się marketingiem oraz biznesem i chcieliby rozwinąć swoją wiedzę w zakresie marketingu. Integrujemy ludzi zawodowo związanych z branżą marketingową. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i kontaktów, a także przekazanie merytorycznej wiedzy i zainspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez wdrażanie nowych trendów i usprawnianie aktualnych działań marketingowych.

 

#storytelling

„Poczuj się na scenie jak ryba w basenie. W sensie, że dobrze.”
Natalia opowie o tremie, o znaczeniu dykcji i oddechu. Zapozna uczestników z technikami improwizacji, które mogą być pomocne w przyszłych wystąpieniach. Poruszy również temat emocji na scenie i  interpretacji tekstu prezentacji, jaki przyjdzie Wam wygłaszać.

Natalia Cyran – Trener i storyteller. W wieku trzech lat zagrała swoją debiutancką rolę stonogi w przedszkolu. Była ubrana w body, do którego przyszyte były skarpetki. Od wtedy wiedziała, że tą drogą chce podążać. Spędziła na scenie więcej godzin, niż na podwórku, co nie jest pewnie fajne dla jej zdrowia. Absolwentka liceum teatralnego nr XVII we Wrocławiu i wrocławskiej Akademii Improwizacji, częsty gość na kursach teatralnych i improwizacyjnych. Na szkoleniach z warsztatu aktorskiego, które prowadzi, stawia na zabawę, która okazuje się być świetną nauką. Lubi, kiedy ludzie porzucają strach przed oceną i pozwalają sobie na bycie sobą, tu i teraz. Regularnie gra improwizowane spektakle we Wrocławiu, na które jesteście zaproszeni. Przygotowywała do wystąpień osoby związane z branżą bankową (Blue Media) czy e-commerce(iluve). Pisała narracje pod prezentacje dla startupów (Forum Rozwoju Mazowsza) i dużych korporacji (Eurocash, Canal+, Euro RTV AGD). Reklamacji nie składano.

 

#autentyczność

Szczerość i autentyczność w biznesie
Z wystąpienia dowiecie się, jak jakie są cienie i blaski bycia absolutnie szczerym i autentycznym w życiu publicznym. I jak różnie ludzie reagują na tę szczerość i autentyczność.
Magda Adamowska – autorka książki SCHEMATRIX W klatce ‚normalności’, vlogerka, mówca kontrowersyjno-inspiracyjny. Kobieta która wyszła samodzielnie z wieloletnich uzależnień m.in. bulimii i seksoholizmu. Jej życiowe motto brzmi: Nie walcz ze sobą. WALCZ O SIEBIE. Powie o blaskach i cieniach bycia szczerym i autentycznym przedsiębiorcą.

 

 


SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE!

Obowiązuje rejestracja: https://25mom.evenea.pl/