#23 spotkanie MoM – Merytorycznie o Marketingu

MoM to spotkania przeznaczone dla pasjonatów marketingu. Integrujemy ludzi zawodowo związanych z branżą marketingową oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani tą tematyką. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń i kontaktów, a także przekazanie merytorycznej wiedzy i zainspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez wdrażanie nowych trendów i usprawnianie aktualnych działań marketingowych.


ANITA KIJANKA

Właścicielka agencji PR Come Creations Group. Na co dzień wkłada swoje serce w komunikację medialną firm zajmujących się najnowszymi technologiami. O rzeczach skomplikowanych mówi przystępnie w kreatywny sposób. Pomysłodawczyni i organizatorka Kielce.com i Wensujanek. Z wykształcenia doktor nauk społecznych. Fitness oraz wspinaczka górska to sporty w których zatraca się bez reszty. W wolnym czasie pasjonatka życia, rozmów z ludźmi i sztuki. Jej serce skradł Cloude Monet i Auguste Rodin Marzy o domu we Włoszech. Kocha tworzyć i tą emocją kieruje się w życiu, zarażając wszystkich wokół pozytywną energią

Temat wystąpienia: Jak sprawić by o Twoim startupie zrobiło się głośno. PR technologii praktycznie.


ARTUR ROGUSKI

Pracę z mediami społecznościowymi rozpoczął w 2010 roku w agencji Ogilvy Interactive. Przez blisko dwa lata pełnił obowiązki dyr. ds. mediów internetowych w magazynie branżowym Brief. Przez 3 ostatnie lata pracował jako product manager w Grupie Onet-RAS i był odpowiedzialny za obecność gazety Fakt i serwisu Fakt24.pl w social media. Obecnie social media manager w Edipresse Polska odpowiedzialny za marki VIVA, Wizaż.pl i Party.
Od 6 lat zaangażowany w inicjatywę Czwartkowych Spotkań Social Media. Prelegent na licznych konferencjach dotyczących marketingu internetowego. Wykładowca na studiach podyplomowych na Politechnice Białostockiej na kierunku marketing internetowy. Członek rady programowej Forum IAB 2018. Autor bloga na temat marketingu internetowego i social media whysosocial.pl.

Temat wystąpienia: Jak działa mechanizm wyświetlania postów na Facebooku: kluczowe wskaźniki.


SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE!
Rejestracja: https://23momlublin.evenea.pl/